Sesja narzeczeńska, sesja narzeczonych, sesja w plenerze, sesja w parku, Sesja zdjęciowa w Park w Świerklańcu, para narzeczonych w ogrodzie, narzeczeni w plenerze
#miłość

Sesja narzeczeńska

Zaręczyny

Sesja narzeczeńska to idealny sposób na uwiecznienie tego wyjątkowego momentu w życiu. Jest to także świetna okazja do stworzenia pięknych, romantycznych i wyjątkowych zdjęć, do których będziecie wracać przez wiele lat. Organizując sesję narzeczeńską, warto pomyśleć o tym, żeby była ona wyjątkowa i niepowtarzalna. Można wybrać się w miejsce, które jest dla Was wyjątkowe i ma dla Was znaczenie (więcej o tym na moim blogu, koniecznie przeczytaj, żeby dowiedzieć się kilku ważnych szczegółach) lub skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, który pomoże stworzyć piękne zdjęcia. Zastanówcie się także, jakie sesje narzeczeńskie będą dla Was wymarzone czy chcecie mieć piękne, romantyczne zdjęcia w plenerze, czy może wolisz stworzyć coś bardziej nowoczesnego i oryginalnego? Wszystko zależy od Waszych preferencji i upodobań.

Pary często zatrudniają profesjonalnego fotografa do robienia sesji przedślubnej. Fotografie z tego okresu są często używane do zaproszeń ślubnych lub kart z zapisem daty.

Zapytaj o wolny termin

Wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o dostępność terminu. W ciągu 24 godzin dostaniesz ode mnie ofertę wykonania sesji narzeczeńskiej. 

 

do 500 pln

Sesja zaręczynowa

∘ 3 godziny pracy fotografa.
∘ 30 fotografii (galeria online, zdjęcia edytowane i wysokiej jakości).
∘ Pomoc w przygotowaniu się do sesji oraz pomoc przy wyborze planu zdjęciowego.
∘ Profesjonalny retusz zdjęć.
∘ Pamiątkowa fotoksiążka 24×24 – 80 pln.
∘ Darmowy dojazd do 50 km od cntr Katowic.

Sesja narzeczeńska – czy warto?

19 cze, 2022

Przygotowując się do sesji narzeczeńskiej, warto pamiętać o kilku ważnych elementach. Po pierwsze, trzeba zadbać o właściwą oprawę i scenografię. Należy wybrać piękne, romantyczne miejsce, które będzie stanowiło idealne tło dla Waszych zdjęć. Ponadto, warto zadbać o odpowiednią garderobę. Nie musi być ona koniecznie droga czy wyjątkowa, ale powinna być elegancka i dopasowana do klimatu miejsca, w którym będziecie robić zdjęcia.

Napisz do mnie. Odpisuję w ciągu 24h. Chyba że akurat jest weekend, który spędzam w studio na planie zdjęciowym.
Dojazd do 50 km od cntr Katowic jest w cenie. Powyżej 50 km liczę 1,00 zł za każdy przejechany kilometr w obie strony.
Profesjonalna obróbka zdjęć w Photoshop.
Przed każdą sesją spotkam się z Parami (kawusia, albo teams, whatsApp), aby wszystkie szczegóły dopiąć na ostatni guzik.
.
Zapytaj o dostępny termin

Formularz kontaktowy

Sesja narzeczeńska

Proszę, poczekaj na potwierdzenie nadania wiadomości.