✰✰✰✰✰

Opinie

Nic bardziej nie cieszy niż pochlebna opinia. Dlatego jest mi niezmiernie miło móc pochwalić się opiniami od par, które miałem przyjemność fotografować na weselach, ale również na sesjach ślubnych, narzeczeńskich i ciążowych.

slider

Od naszego ślubu minęło już 8 miesięcy, ale gdy wracam do zdjęć czuje jakby to było w ubiegłym tygodniu.
Cieszę się, że mamy wiele zdjęć spontanicznych, zrobiony jakby z ukrycia i dużo fotografii szczegółów.
Większości swojego wesela nie pamiętam, w tym dniu jest tak wiele bodźców, że trudno jest skupić się na wszystkim. Na szczęście fotografie pokazują to, co mogłam przegapić.

Nie chcieliśmy sesji ślubnej, ale Mateusz zrobił nam kilka zdjęć chwile po mszy, za co jesteśmy mu dozgonnie wdzięczni. Zdjęcia są piękne i zdobią ścianę naszego salonu. Okazuje się, że nawet niewielki park przy plebani może być dobrym plenerem dla sesji.
Powodzenia i wieku sukcesów 🙂

Karolina i Łukasz | 21-05-2022 | Bielsko-Biała

Współpraca z Mateuszem jest jak zaproszenie przyjaciela na ślub. Doceniam to bardzo, że byłeś elegancko ubrany i wszystkim dałeś dobre rady dot. ustawienia się do zdjęć.
Przed ślubem omówiliśmy jak przygotować się do „dnia zero” i byłem zaskoczony, na jakie szczegóły zwróciłeś uwagę. Najbardziej zapamiętałem „przygotuj sobie miejsce do błogosławieństwa, bo nie chcesz, żeby Ci kolana odpadły od klęczenia przez 5 min na zimnej glazurze”.

Zdjęcia są wspaniałe. Z żoną martwiliśmy się o zdjęcia z kościoła, bo było bardzo ciemno, ale efekty przerosły nasze oczekiwania.

Bardzo gorąco polecam pracę z Mateuszem 🙂

Piotr | 24-09-2022 | Brzesko

Bardzo dziękuje Panu fotografowi za profesjonale podejście do usługi fotoreportażu. Sesja ślubna była przeprowadzona sprawie i była dobrze przemyślana. Kadry z wesela są bardzo ciekawe i oprócz klasycznych „widokówek” mamy też zdjęcia, na których wiele się dzieje. Z całą pewnością fotografie są najlepszą pamiątką z naszego dnia ślubu. Polecam!

Patrycja i Jarosław | 30-04-2022 | Dąbrowa Górnicza

Wraz z mężem jesteśmy zachwyceni współpracą Mateuszem. Od pierwszego spotkania złapaliśmy dobry kontakt. Mateusz wszystko nam spokojnie wyjaśnił na spotkaniu przy kawie, także wiedzieliśmy czego się spodziewać. Zdjęcia z reportaż są wspaniałe. Bardzo podobają nam się kolory zdjęć, które trafnie oddały charakter naszego ślubu. Zamówiliśmy aż 8 fotoksiążek, bo każdy z najbliższej rodziny chciał mieć te zdjęcia cały czas przy sobie. Dzięki Mati!

Monika | 19-03-2022 | Szczyrk

Serdecznie polecam Mateusza jako fotografa ślubnego. Oprócz ślubu fotografował dla nas również chrzest naszej córeczki oraz 50 urodziny mojej mamy. Zdjęcia zawsze są świetne. Piękne kolory, bardzo naturalne kadry. Najbardziej podobają mi się zdjęcia niepozowane, robione jakby z zaskoczenia. Zawsze takie ujęcia kojarzą mi się z filmem dokumentalnym o mojej rodzinie — coś cudownego.

Magdalena | 30-09-2022 | Dąbrowa Górnicza

Profesjonalizm i świetny kontakt. W kwestiach fotograficznych — poważny i zdecydowany. W rozmowach — wyluzowany i otwarty. Polecam Pana Mateusza dla każdego, kto nie ma żadnego doświadczenia w pozowaniu przed obiektywem.

Michał | 16-04-2022 | Sosnowiec

Zdjęcia piękne. Mieliśmy małe przyjęcie weselne, ale dostaliśmy dwa razy więcej zdjęć, niż się spodziewaliśmy, a co najważniejsze, zdjęcie były już po dwóch tygodniach. Mail od Ciebie był dla nas wspaniałą niespodzianką, bo akurat zaczęliśmy pierwszy dzień naszej podróży poślubnej i przez całe wakacje towarzyszyły nam wspaniałe ujęcia ze ślubu. Dziękujemy Ci bardzo! 🙂

Klaudia i Adrian | 03.09.2022 | Strawczynek

Oglądanie świata nie kosztuje nic. Płaci się dopiero za komentarze.
– Stanisław Jerzy Lec