P + J | Miłość w kolorach jesieni

Ślub kościelny, Para Młoda, Kościół św. Mikołaja Biskupa Meczęnnika

Październik 2019 roku zmieszał ze sobą lato z zimą równocześnie. Na szczęście dla Pary Młodej, Patrycji i Jarosława, 19 październik okazał się być ostatnim tchnieniem ciepłej pory roku. Gdy drzewa złociły się listowiem w domu Panny Młodej trwały przygotowania do zamążpójścia. Stres związany z wyczekiwaniem na przyjazd Pana Młodego rozłożył się równo na wszystkich domowników.

Po wykupieniu Panny Młodej jej przyszły mąż zabrał ją do swojego rodzinnego miasta, gdzie odbyło się wzruszające błogosławieństwo.

Ceremonia zaślubin odbyła się w małym, lecz bogatym wnętrzem Kościele. Jeszcze przed najważniejszym momentem obrzędu w oczach Młodych dostrzegłem, iż powaga i znaczenie tej chwili dotarła do nich z pełną świadomością. Na ich twarzach malowało się skupienie, zaduma i strach przed nieznanym. Oboje instynktownie chwycili się za dłonie i spojrzeli na siebie. Prawdziwą miłość można poznać po tym, jak zakochani patrzą na siebie. Życzę każdemu Panu Młodemu, aby jego wybranka patrzyła na niego z taką miłością z jaką Patrycja patrzy na Jarka.

 

Makijaż Panny Młodej: www.joannadejneka.pl
Ślub kościelny: Kościół św. Mikołaja Biskupa Męczennika w Nakle
Miejsce przyjęcia: Dwór zielone wzgórze w Bukownie
Zespół: Takt Band
Fotograf: Mateusz Bieniaszewski 

Wszystkiego najlepszego Młodej Parze!

RECENT POSTS

Don`t copy text!